EN

Den dětí - tipy na dárky se slevou 20 %

Smrtící DNA

Franck Thilliez


Ukrývá se tajemství zla v DNA?
Postgraduální studentka Eva Loutsová byla zavražděna během svého výzkumu v Centru primatologie nedaleko Paříže. Zpočátku se zdálo, že jde o brutální útok šíleného zvířete, ale zdá se, že všechno je mnohem komplikovanější… Komisař Sharko a Lucie Henebelleová musí vyřešit případ, dřív než si TO, co zabilo Evu Loutsovou, přijde i pro ně.

Detailní informace

Žánr thriller
Číslo dílu 2
Jazyk čeština
Počet stran 432
EAN 9788075056603
Datum vydání 18.05.2017
Věk od 15
Formát 145x205 mm
Nakladatelství XYZ
Hmotnost 0,59
Typ Kniha
Postgraduální studentka Eva Loutsová byla zavražděna během svého výzkumu v Centru primatologie nedaleko Paříže. Zpočátku se zdálo, že jde o brutální útok šíleného zvířete, ale zdá se, že všechno je mnohem komplikovanější… Komisař Sharko a Lucie Henebelleová musí vyřešit případ, dřív než si TO, co zabilo Evu Loutsovou, přijde i pro ně… Čeho se vlastně týkal Evin výzkum? A kdo jsou tři fanatičtí vědci snažící se zaplavit svět třicet tisíc let starým virem? Thilliez opět potvrzuje svou bezkonkurenční schopnost dostat do svých thrillerů fascinující vědecké poznatky, přičemž v tomto románu čerpá z oblasti genetiky a paleontologie. Poutavý děj čtenáře tentokrát zavede z deštivé Paříže přes alpské vrcholky až do vzdálené amazonské džungle.

Soubory ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Komisař Sharko"

Uživatelské hodnocení

Milena Kvapilová
Zajímavé, neskutečně zajímavé. Pokud toho moc nevíteo evoluci, dna, lateralitě a dalších specialitách, rozhodně se něco dozvíte. A to zcela nenásilně, stejně jako Sharko a Henebelleová během svého pátrání. Po Syndromu E je Smrtící DNA dalším skvělým thrillerem, od kterého se budete jen těžko odtrhávat. A pokud jste Syndrom nečetli, nevadí, jedná se o samostatný příběh. Ale to neznamená, že ho nemáte číst. Doporučuji.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Recenze médií

E15 - Minirecenze Smrtící DNA

„…Brilantně napsaný napínavý příběh s mnoha zápletkami přináší vhled do mysli fanatických vědců i do vývoje osobních vztahů obou vyšetřovatelů…“

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.