EN

O stereotypech mezi mužem a ženou v generaci dnešních třicátníků.
Kdo platí v hospodě? Kdo koho žádá o ruku a kdo zdržuje, když se odchází z bytu? Žijeme ve světě, který se rychle mění. Tak rychle, že některé změny nejsme schopni akceptovat. Kniha Bez jablka je ironickým povzdechem nad tím, jak by dnešní svět vypadal, kdyby Eva tenkrát nepodala Adamovi jablko a Adam si do něj nekousnul. Jak by vypadal svět, ve kterém se žena a muž před sebou nestydí a mluví otevřeně o všem, co se v jejich životech změnilo.

Detailní informace

Ilustrátor Barbora Balgová
Jazyk čeština
Počet stran 224
EAN 9788026707196
Datum vydání 10.10.2016
Věk od 15
Formát 145x195 mm
Nakladatelství MOTTO
Typ Kniha
Kdo platí na rande? Kdo koho vlastneˇ žádá o ruku a kdo opravdu zdržuje, když se odchází z bytu? Novou metou ve vztahu je znát navzájem své heslo k počítači, muži mají krémy proti vráskám a ženy deˇlají kariéru. Miloš a Michelle se v tom chaosu snaží zorientovat. Žijou totiž v generaci dnešních trˇicátníku°, tedy v první generaci, která si v životeˇ nastavuje svá vlastní pravidla. A tím, že spolu nespí, k sobeˇ mohou být uprˇímní. Jejich krátké tematické sloupky, které už rok vycházejí na Bezjablka.cz, jsou ironickým povzdechem nad tím, jak by dnešní sveˇt vypadal, kdyby Eva tenkrát nepodala Adamovi jablko a Adam si do neˇj nekousnul. Jak by vypadal sveˇt, ve kterém muž a žena mluví otevrˇeneˇ o všem, co se v jejich životech zmeˇnilo?

Soubory ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

Přihlásit

Recenze médií

blesk.cz - Dokonalý průvodce vztahy třicátníků

„...Než vyrazíte na lov s nově získanými zkušenostmi z vtipné, pohodové a přitom chytré knihy, oceníte i její grafické zpracování, za kterým stojí ilustrátorka Barbora Balgová a grafický designér Jakub Gruber..."

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek!