EN

Právě teď!  Hobby, kuchařky a cestování se slevou 20 %

Tajemné a kouzelné stromy

Martina Drijverová


Co víš o stromech a keřích?
Knihu přivítají všichni, kdo mají rádi přírodu a tajemno. Jazyk a ilustrace jsou ušity na míru nejmladším čtenářům, ale povídání o stromech zajisté potěší i dospělé. Pověsti a legendy z dávných časů vás zavedou do různých zemí a všechny mají jedno společné – zavedou vás do kouzelného světa a poodhalí vám tajemství stromů a keřů. Dozvíte se také zajímavosti o využití dřeva, plodů a listů.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 104
EAN 9788026609551
Datum vydání 02.05.2016
Věk od 7
Formát 167x225 mm
Nakladatelství EDIKA
Hmotnost 0,41
Typ Kniha
Co víte o stromech a keřích? Nejspíš jen to, že rostou v lese, v parku či na zahradě. Ale stromy mají svá tajemství, některé mají i kouzelnou moc. Proč se lidé klanějí dubu? Třeba proto, že dokázal odolat čertu! Všechny stromy i keře mají svá tajemství: buk, na který nevyleze medvěd, bříza – strom světla, modřín, po kterém sestupuje Slunce a Měsíc… Pověsti a legendy z dávných časů vás zavedou do kouzelného světa. A taky se něco dovíte o využití dřeva, plodů a listů stromů a keřů.

Uživatelské hodnocení

Renata Dorňáková
http://www.lacultura.cz/2016/06/na-stejne-zemi-co-bydli-tu-s-nami-stromy-mlci-hledi-si-sveho-listicka-zeleneho/

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.