EN

Aktuální akce - do konce března knihy pro děti se slevou 20 %

Kyvadlo

Adam Hamdy


Fascinující psychologický thriller, který je označován za jeden z nejlepších titulů roku 2016.
Probudil se zmatený. Dezorientovaný. Spoutaný na židli s oprátkou kolem krku. John Wallace nemá tušení, co se děje, ani jak se do této situace dostal. Jediné, na co se dokáže soustředit, je muž v masce, který utahuje lano. Je tohle konec? Kyvadlo osudu se nakloní v jeho prospěch: má možnost utéct, najít pravdu a zachránit si život. Vrah mu je ale na stopě a všechno se může změnit jediným zhoupnutím smrtícího kyvadla. Máš jen jednu šanci. Utíkej.

Detailní informace

Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Počet stran 576
EAN 9788075056276
Datum vydání 13.03.2017
Věk od 15
Formát 145x205 mm
Nakladatelství XYZ
Hmotnost 0,76
Typ Kniha
Fascinující psychologický thriller, který je označován za jeden z nejlepších titulů roku 2016. Probudí se. Zmatený. Dezorientovaný. Kolem krku má uvázanou oprátku. Jediné, na co se dokáže soustředit, je muž v masce, který utahuje lano. John Wallace nemá tušení, proč se stal cílem. Nemá ponětí, kdo je jeho vrah. Jediné co ví, že konec je nevyhnutelný. Pak se kyvadlo osudu zhoupne v jeho prospěch. Má jednu jedinou šanci uniknout, najít pravdu a zastavit zlo. Ale zabiják je mu stále v patách a všechno se může změnit s pouhým zhoupnutím smrtícího kyvadla... Tento fascinující psychologický thriller zahajuje novou slibnou trilogii. Adam Hamdy (*1974 v Londýně) je britský spisovatel, scenárista a filmař. Vystudoval práva v Oxfordu a filozofii na Londýnské univerzitě. Po několika letech v korporátním světě se vydal na dráhu spisovatele a scenáristy. Spolupracuje s fi lmovými studii a producenty na obou stranách Atlantiku a nejnověji chystá filmovou adaptaci románu Davida Mitchella Sencislo9. Na literární scéně si získal věhlas nejprve svými autorskými komiksy (Hunter, Starmaker: Leviathan). Psychologický thriller Kyvadlo (Pendulum, 2016) je jeho třetím románem a nepopiratelně v něm zužitkoval své znalosti strategického konzultanta pro světové značky podnikající v oblasti lékařství, robotiky a jiných moderních technologií. Na motivy knihy chystá NBCUniversal International Studios televizní seriál. Hamdy žije se svou manželkou a třemi dětmi v anglickém Shropshiru.

Soubory ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Milena Kvapilová
Super napínavý thriller. Rozhodně vás udrží v napětí a budete otáčet další a další stránky, abyste zjistili, kdo je Kyvadlový vrah. Výborný mi přijde nápad, že hlavní postavou je sama oběť vraždy/pokusu o vraždu, která se jak skrývá, tak pátrá po vrahovi. A že to je pěkně těžký boj o přežití. Ale bez pořádné dávky štěstí by to nešlo. Johnovi jsem držela snad i palce na nohou a rozuzlení je hodně překvapivé, stejně tak i pocit, který poslední stránky zanechají. A doufám, že pokračování, které se zrovna píše, bude stejně povedené.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek!