EN
České pověsti pro malé děti (audiokniha pro děti)
D

České pověsti pro malé děti (audiokniha pro děti)

CD audio

Martina Drijverová


Krásná a napínavá česká minulost do postýlky i do auta!
Audiokniha České pověsti pro malé děti seznámí malé posluchače se slavnou minulostí našeho národa. Probudí v nich zájem o naše písemné dědictví i hrdost na to, že jsou Češi. Autorka Martina Drijverová vybrala nejznámější a nejpůvabnější příběhy a převyprávěla je jazykem srozumitelným a přitažlivým. Čte Arnošt Goldflam Nahráno v březnu 2015 v Brně ve Studiu 22.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 0
EAN 8594050422438
Datum vydání 12.09.2016
Věk od 8
Nakladatelství EDIKA
Edice Audioknihy
Hmotnost 0,055
Typ CD audio
Krásná a napínavá česká minulost do postýlky i do auta! Audiokniha České pověsti pro malé děti seznámí malé posluchače se slavnou minulostí našeho národa. Probudí v nich zájem o naše písemné dědictví i hrdost na to, že jsou Češi. Autorka Martina Drijverová vybrala nejznámější a nejpůvabnější příběhy a převyprávěla je jazykem srozumitelným a přitažlivým. Titul obsahuje kapitoly: - Praotec Čech - Silný Bivoj - Libuše a Přemysl - Bruncvík - Král Ječmínek - Karlův most - Kouzelník Žito - Blaničtí rytíři - Dalibor - Faustův dům - Dívčí válka - Synové Svatoplukovi - Svatý Václav - Horymír - Oldřich a Božena - Břetislav a Jitka - Tatarská princezna - Založení Nového Města pražského - Staroměstský orloj - Golem Nezkrácená audiokniha na jednom CD ve formátu MP3. Celková délka 1 hodin 15 minut Čte Arnošt Goldflam. Nahráno v březnu 2016 v Brně ve Studiu 22. Střih: Jana Jelínková, režie a zvuk: Ondřej Jirásek ml.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek!