EN

Víly Nevíly: V lesích za roklinkou

Kiki Thorpeová


Jaké tajemství Země Nezemě ještě skrývá?
Linda nebyla v lesích Země Nezemě ještě nikdy sama. Nejdříve se jí zdá, že zaslechla rozhovor králíka s liškou. Potom narazí na podzemní úkryt. Jsou naše čtyři kamarádky opravdu jediné děti v Zemi Nezemi?

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 128
EAN 9788026410393
Datum vydání 28.11.2016
Věk od 6
Formát 145x205 mm
Nakladatelství CPRESS
Edice Never Girls
Hmotnost 0,3
Typ Kniha
Jaké tajemství Země Nezemě ještě skrývá? Dobrodružství začíná vírou. Ale jen přátelství je dovede zpátky domů. Linda sní o tom, že dokáže mluvit se zvířaty. Katka touží po dobrodružství a vzrušení. Mia zbožňuje šaty, růže a vůbec všechno krásné. Gábi věří na víly víc než kdokoli jiný. Linda nebyla v lesích Země Nezemě ještě nikdy sama. Nejdříve se jí zdá, že zaslechla rozhovor králíka s liškou. Potom narazí na podzemní úkryt. Jsou naše čtyři kamarádky opravdu jediné děti v Zemi Nezemi? Kiki Thorpeová strávila většinu dětství čtením a sněním o vílách a jejich hledáním v idažských lesích – ideální trénink pro psaní dětských knih! Je autorkou několika knih pro mladé čtenáře včetně bestselleru New York Times „Mrknutím oka“, první knihy ze série Víly Nevíly. Žije v San Francisku s manželem Gregem a jejich dvěma dětmi.

Soubory ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Víly Nevíly"

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek!