EN

Právě teď!  Hobby, kuchařky a cestování se slevou 20 %

Najdu si tě v Římě

Tatiana Čuperková-Brezinská


Příběh o lásce Slovenky a Itala ve Věčném městě
Zamilovaná do Itálie a všeho italského, Eva cestuje několikrát ročně do Říma, aby se nadechla zdejší atmosféry, načerpala energii a inspiraci. Po rozchodu se snoubencem opouští práci manažerky, vrací se do rodného města a začíná si plnit svůj sen v podobě obchůdku s italskými potravinami. Návštěvy Říma pro ni znamenají návrat do míst, které miluje a navíc mají moc zbavit ji všeho negativního. A nemalou zásluhu na tom má také její italský milenec…

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 216
EAN 9788026709466
Datum vydání 19.10.2017
Věk od 15
Formát 110x180 mm
Nakladatelství MOTTO
Hmotnost 0,2
Typ Kniha
Zamilovaná do Itálie a všeho italského, Eva cestuje několikrát ročně do Říma, aby se nadechla atmosféry okouzlujícího města, načerpala energii a inspiraci. Po rozchodu se snoubencem opouští práci manažerky v bratislavském hotelu, vrací se do rodného města a začíná si plnit svůj sen v podobě obchůdku s italskými potravinami. Opakované návštěvy Říma pro ni znamenají návrat do míst, které miluje a nepřestávají ji okouzlovat svou krásou. Navíc mají i magickou moc zbavovat ji stresu, negativních zážitků a všeho, čeho se zbavit potřebuje. A nemalou zásluhu na tom má také její italský milenec…

Soubory ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Jarmila Koukalová
Skvěle se to četlo, děj svižně plynul, nebyla v něm hluchá místa. Ideální knížka, když chcete něco romantického a oddychového na pauzu mezi thrillery a detektivkami.
Sandra Procházková
Velmi oddechová knížka formátem akorát do kabelky:) Příběh Slovenky, která se zamiluje nejen do italského jídla a architektury. Pěkné porovnání života v Itálii a na Slovensku, nechybí ani malé překvapení nakonec...doporučuji.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.