O ŠKOLE

Hravé úkoly s povídáním pro předškoláky

Ivana Novotná

V září tě čeká velké dobrodružství a my si teď o něm popovídáme
Prvním školním dnem se život bývalých předškoláků změní. V krátkém čase zažijí mnoho nového a neznámého. Tato kniha by dětem ráda přiblížila, jak to ve škole chodí, koho tam potkají, jaké vyučovací předměty budou mít a co se v nich dělá. Krátká povídání poodhalí dítěti nový svět velkého dobrodružství a hravé úkoly napomohou rozvíjet schopnosti tolik důležité v první třídě: pozornost, paměť, samostatné myšlení, vyjadřovací schopnosti, jemnou motoriku a početní představy. Děti, mnoho úspěchů!

Detailní informace

Ilustrátor Quis Josef
Jazyk čeština
Počet stran 64
EAN 9788026608868
Datum vydání 29.02.2016
Věk od 5
Formát 210x297 mm
Nakladatelství EDIKA
Hmotnost 0,285
Typ Kniha
V září tě čeká velké dobrodružství a my si teď o něm popovídáme Tato kniha je určena všem dětem, které se připravují ke vstupu do školy, jejich rodičům a pedagogům v mateřských školách. Přechod z mateřské do základní školy je významným mezníkem v životě každého dítěte. Z předškoláka se stává školák, k hravým činnostem dítěti přibudou každodenní školní povinnosti. Aby se nástup dítěte do školy povedl co nejlépe, měly by být děti na tento krok připraveny předem. A právě k tomu je tato publikace určena. Kniha provází předškoláky od prvního školního dne po celý školní rok a pomáhá tak nenásilnou formou připravit vašeho předškoláka na to, co ho čeká v první třídě. Dítě se v knize seznámí s tím, jak to ve škole chodí, koho tam může potkat, co všechno tam bude dělat, co tam může zažít a s jakými vyučovacími předměty se v první třídě setká. A při tom všem se rozhodně nebude nudit. Bude plnit spoustu hravých úkolů, které pomáhají při rozvoji schopností důležitých právě pro malého školáka, jako jsou: - pozornost - paměť - samostatné myšlení - vyjadřovací schopnosti - jemná motorika - početní představy Je připravena spousta dalších zábavných úkolů, díky nimž bude pro dítě nástup do školy jednodušší. Mnoho pěkných chvilek strávených s touto knihou a úspěšný start vašeho dítěte ve škole přeje autorka.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek!