EN

Divadélko se zvířátky v ZOO

moudré pohádky s výchovným poučením

Romana Suchá


Kašpárek a zvířátka dětem ukáží, jak se správně chovat!
Knížka „Divadélko se zvířátky v ZOO“ přináší dětem krátké veršované pohádky s výchovnou tématikou, například o mobilmánii, o strašpytlovi, o lenosti ad. Knížka je bohatě ilustrovaná a všemi příběhy děti provází malý, roztomilý Kašpárek. Na stránkách nakladatelství si navíc můžete stáhnout a vytisknout loutky. Díky loutkám knížka získává nový rozměr a vy si tak se svými dětmi můžete nejenom číst, ale i hrát divadlo.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 88
EAN 9788026608721
Datum vydání 18.01.2016
Věk od 4
Formát 170x190 mm
Nakladatelství EDIKA
Hmotnost 0,33
Typ Kniha
Kašpárek a zvířátka dětem ukáží, jak se správně chovat! Knížka „Divadélko se zvířátky v ZOO“ přináší dětem krátké veršované pohádky s výchovnou tématikou, například o mobilmánii, o strašpytlovi, o lenosti ad. Knížka je bohatě ilustrovaná a všemi příběhy děti provází malý, roztomilý Kašpárek. Na stránkách nakladatelství si navíc můžete stáhnout a vytisknout loutky. Díky loutkám knížka získává nový rozměr a vy si tak se svými dětmi můžete nejenom číst, ale i hrát divadlo. PhDr. Romana Suchá je klinická psycholožka, autorka knížek, cvičebnic a her pro děti. Vendula Hegerová je ilustrátorka knížek a her pro děti. Spolupracuje s časopisem Sluníčko a fondem Sidus.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek!