EN

Aktuální akce - do konce března knihy pro děti se slevou 20 %

Podle pravidel

Joanna Bolouri


Pokud milujete Bridget Jonesovou, pak Cat budete naprosto zbožňovat!
Jmenuju se Cat. Je mi 36 let a se svou dcerou žiju v Glasgow. Šest let jsem single, ale chci to změnit. Jsem novinářka a bez ohledu na to, že si moji přátelé myslí, že jsem šílená, rozhodla jsem se řídit desaterem knihy Tajná pravidla, která je o tom, jak najít muže svých snů. Ve svém sloupku každý týden píšu, jak se mi daří. Hoří mi termín…

Detailní informace

Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Počet stran 320
EAN 9788075052575
Datum vydání 16.11.2015
Věk od 18
Formát 145x205 mm
Nakladatelství XYZ
Hmotnost 0,49
Typ Kniha
Pokud milujete Bridget Jonesovou, pak Cat budete naprosto zbožňovat! Pravidlo 1: Nestůjte v davu. Pravidlo 2: Muži si vás všimnou. Je jen na vás, jak se to stane. Pravidlo 3: Nemluvte první a neobtěžujte ho. Co to sakra je? Slyšeli jste někdy o knize Pravidla zásnub? Dozvíte se v ní, jak v 10 jednoduchých krocích najít muže svých snů. Nic nového. Takovou knihu bych si nikdy nekoupila. Jsme snad v roce 1892? Ale jsem novinářka a slíbila jsem, že se těmi pravidly budu do posledního písmenka řídit a ve svém sloupku každý týden napíšu, jak se mi daří. Bez ohledu na to, že si moji přátelé myslí, že jsem šílená. Jmenuju se Cat Buchanamová. Je mi 36 let a žiju se svou osmiletou dcerou v Glasgow. Šest let jsem single, ale chci to změnit. Hoří mi termín. Řídila jsem se pravidly a tohle se stalo. Joanna Bolouriová je spisovatelka a blogerka. Díky vítězství v soutěži stanice BBC o nejlepší komediální scénář mohla spolupracovat s komiky, scenáristy a herci po celé Velké Británii. Její články a recenze byly zveřejněny v The Skinny, skotském Sun, v Huffington Post a HeckerSpray. Její knižní prvotina Sexznam z roku 2014 (XYZ 2015) se stala bestsellerem. V současnosti žije v Glasgow se svou dcerou a pracuje na své třetí knize.

Soubory ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Milena Kvapilová
Perfektní čtení! Přirovnala bych to k romatické komedii a jednu mi to opravdu připomnělo - Chceš mě, chci tě. Hodně podobné a stejně tak povedené a vtipné. Pokud hledáte bezva holčičí čtení a relax, pak tohle určitě zkuste.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek!