EN

Špionka princezny Alžběty

Susan Elia MacNeal


Nový případ Maggie Hopeové
Maggie, kterou po smrti rodičů vychovávala teta v Americe, vystudovala matematiku a připravovala se na doktorandský program. Pak ale musela odjet do Londýna, kde ji zastihl vstup Anglie do druhé světové války. Získala místo sekretářky Winstona Churchilla a brzy dostala příležitost prokázat i své matematické schopnosti a začala pracovat pro tajnou službu. Byla však vybrána, aby v pokračující válce dohlížela na bezpečí hradu Windsor a jeho obyvatel a oficiálně se stala učitelkou princezny Alžběty.

Detailní informace

Žánr detektivka
Číslo dílu 2
Jazyk čeština
Počet stran 336
EAN 9788026704379
Datum vydání 20.07.2015
Věk od 15
Formát 125x205 mm
Nakladatelství MOTTO
Hmotnost 0,45
Typ Kniha
Nový případ Maggie Hopeové Maggie, kterou po smrti rodičů vychovávala teta v Americe, vystudovala matematiku a připravovala se na doktorandský program. Pak ale musela kvůli pozůstalosti po babičce odjet do Londýna, kde ji zastihl vstup Anglie do druhé světové války. Podařilo se jí získat místo sekretářky Winstona Churchilla a brzy dostala příležitost prokázat i své matematické schopnosti a začala pracovat pro tajnou službu. Jako vyškolená agentka MI-5 očekávala, že pro svou bystrou mysl, silnou vůli a matematické nadání pojede jako špionka do zahraničí. Byla však vybrána, aby v pokračující válce dohlížela na bezpečí hradu Windsor a jeho obyvatel. Oficiálně se stala učitelkou princezny Alžběty. Brzy pochopila, že tato mise je mnohem nebezpečnější, než očekávala.

Soubory ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Maggie Hopeová"

Uživatelské hodnocení

Milena Kvapilová
Skvele pokracovani spionskeho dobrodruzstvi. Maggie je mi sympaticka, umi se ozvat. tato kniha mi prisla jeste o trosku lepsi nez prvni dil. Akcni a napinave to bylo uz od prvnich stran. A konec? Otevreny pro dalsi dily. Velitelka Hessova je velke prekvapeni a John taky.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek!