EN

Poklad boha Thovta

Oldřich Růžička


Egyptské dobrodružství
Vydejte se s archeologem Johnem Howardem a jeho synem Danem na dobrodružnou pouť Egyptem, na jejímž počátku stál svitek papyru, zprvu bezvýznamný nález při vykopávkách v Gize.

Detailní informace

Ilustrátor Jan Klimeš
Jazyk čeština
Počet stran 49
EAN 9788087222041
Datum vydání 09.09.2009
Věk od 10
Formát 240x310 mm
Nakladatelství B4U Publishing
Hmotnost 0,78
Typ Kniha
Poklad boha Thovta Oldřich Růžička Jan Klimeš Papyrus skrývá návod k otevření zlaté skříňky boha Thovta, v níž je uložen úlomek stély, vedoucí k dvaačtyřiceti knihám vědění a pohádkovému pokladu egyptského boha moudrosti. Spolu s hlavními hrdiny projdete nejkrásnějšími místy podél životodárné řeky Nilu, zažijete nefalšované archeologické dobrodružství a dozvíte se celou řadu zajímavostí z egyptské historie. A aby toho nebylo málo, můžete si sami vyzkoušet, jak byste obstáli při řešení záhad a tajenek, které čekají hlavní hrdiny na jejich napínavé cestě. Co všechno vás v knize čeká: Ocitnete se v Údolí králů v hrobce faraona Tutanchamona Budete řešit záhady egyptských chrámů v Abú-Simbel a Ešmůnenu. Prozkoumáte neznámé komory Velké pyramidy v Gize. Vyřešíte tajemství obelisku v Luxoru. Rozpletete záhadu neznámých prostor pod Sfingou. Objevíte kamenný model v podzemních katakombách. Spousta dalšího dobrodružství, poznání a napětí. Hádanky, nápovědy, papyrové svitky, úlomky kamenných stél. A na závěr možná i legendární poklad boha Thovta.

Soubory ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.