EN

Modelujeme zvířátka

Nejkrásnější projekty z modelíny


Konečně jednoduché a přitom krásné projekty z osvědčeného materiálu za málo peněz!
Vykouzlete velké divy z obyčejné modelíny! Toto je ideální kniha pro všechny rodiny. V každé se totiž najde někdo tvořivý a někdo, kdo má rád zvířátka. Srozumitelné návody umožní i malým dětem snadno vymodelovat zvířátka jako živá. Lze podle nich vytvářet ze všech možných modelovacích hmot a to včetně osvědčené modelíny. Během tvoření i s hotovými zvířátky zažijete krásné chvíle plné snění i her.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 64
EAN 9788026406648
Datum vydání 09.03.2015
Věk od 3
Formát 210x297 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,57
Typ Kniha
Vykouzlete velké divy z obyčejné modelíny! Toto je ideální kniha pro všechny rodiny. V každé se totiž najde někdo tvořivý a někdo, kdo má rád zvířátka. Srozumitelné návody umožní i malým dětem snadno vymodelovat zvířátka jako živá. Lze podle nich vytvářet ze všech možných modelovacích hmot a to včetně osvědčené modelíny. Během tvoření i s hotovými zvířátky zažijete krásné chvíle plné snění i her. Kniha obsahuje návody, jak vymodelovat 27 zvířat z celého světa, například: klokana, želvičku, páva, zebru, ovci, pandu, lva, žirafu, krokodýla, lišku, zajíce, veverku atd. Tato kniha vám pomůže: • spolu s dítětem vymodelovat zoologickou zahradu; • rozvinout drobnou motoriku rukou; • rozšířit svému malému rozhled; • odhalit a rozvinout tvůrčí schopnosti dítěte. Konečně jednoduché a přitom krásné projekty z osvědčeného materiálu za málo peněz!

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek!