EN

Čtečka eReading.cz 4 Touch Light (Android)

Čítačka eReading.cz 4 Touch Light (Android)


Dotyková čtečka s podsvícením od eReading.cz!
Na trh přichází čtečka e-knih 4. generace českého portálu eReading.cz. Čtečka kombinuje nejlepší zobrazovací technologie dostupné na trhu (e-ink Pearl HD displej s rozlišením 1024 x 758 bodů) s podsvícením a velmi žádaným dotykovým ovládáním. Se čtečkou získáte exkluzivně 3 prémiové e-knihy zdarma formou přiloženého voucheru (platí jenom pro Albatrosmedia.cz).

Detailní informace

Jazyk čeština
Řada eReading.cz
EAN 8592417054155
Datum vydání -
Věk od 0
Hmotnost 0,43
Typ jiný

Na trh přichází čtečka e-knih 4. generace českého portálu eReading.cz. Čtečka kombinuje nejlepší zobrazovací technologie dostupné na trhu (e-ink Pearl HD displej s rozlišením 1024 x 758 bodů) s podsvícením a velmi žádaným dotykovým ovládáním. Se čtečkou získáte exkluzivně 3 prémiové e-knihy zdarma formou přiloženého voucheru.

Nový vylepšený firmware Zásadní změnou od předchozích modelů čteček portálu eReading.cz je použití operačního systému Android zajišťující vyšší stabilitu. Pro čtečku byla také vyvinuta zcela nová aplikace, která do svého prostředí integruje novinové články od předních českých vydavatelů (jako iDNES, E15 atd.). Noviny tak mohou čtenáři číst po stažení do čtečky přes WIFI pohodlně off-line na cestě do práce (s možností jejich archivace). Výpůjčky elektronických knih ZDARMA Kolik knih přečtete pouze jednou? Zdali je to většina, tak jsou eVýpůjčky pro vás. Čtečka podporuje tuto zcela novou službu, kterou poskytuje portál http://www.eReading.cz/ a také desítky českých knihoven. Pro všechny čtenáře je zásadní, že prostřednictvím knihoven mají možnost získat eVýpůjčky zcela zdarma legálním způsobem. Základní technické parametry: - 6" e-ink displej HD Pearl (1024x758) - displej podsvícený + dotykový - PDF reflow (přizpůsobení textu dle velikosti na displeji - není u čteček Kindle) - Android OS 4.2.2 - WIFI - 1 Ghz CPU, 512 MB RAM - interní paměť 4GB (2 GB systém) - Micro SD card do 32GB - Baterie 2000mAh - Micro USB (pro nabíjení i nahrávání obsahu) - rozměry 168 x 118 x 9 mm Obsah balení: čtečka, manuál, USB kabel Důležité: do čtečky je nutné instalovat aktualizaci na výdrž baterie - aktualizace je ke stažení po přihlášení k účtu na webu www.eReading.cz. - čtečka následně vydrží týden aktivního čtení bez zapnuté wifi. Postup pro update: - ! čtečku aktualizujte pouze s nabitou baterií ! - stáhnout do PC soubor po přihlášení k účtu na webu www.eReading.cz. - zapnout čtečku a přes USB celý zip nahrát do rootu - vnitřní paměti čtečky (= do žádné pod/složky) - bezpečně odpojit kabel - vypnout a zapnout čtečku - následně si čtečka požádá o update firmwaru, potvrzením se zahájí update. Pokud čtečka firmware nedetekuje (nevyzve vás k aktualizaci), čtečku restartujte. V případě potřeby kontaktujte naší zákaznickou podporu 800 555 513 nebo eshop@albatrosmedia.cz. Reklamační a servisní oddělení: HP Tronic Zlín, spol. s r.o. Areál Svit,budova 113, ul. Malotova 760 01 Zlín Tel.: 577 055 331, 333, 328 servis@hptronic.cz

Upozornění pro slovenské zákazníky - Reklamace zasílejete na adresu: Albatros Media Slovakia s.r.o. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava

Soubory ke stažení

zip Příloha.zip

Video

Další tituly z řady "eReading.cz"

Uživatelské hodnocení

. Monika Bukovjanová
Tuto čtečku jsem koupila tady na Albatrosu dvakrát.Nejdříve pro sebe a potom pro sestru když jsem zjistila že čtečka je opravdu kvalitní... Myslím si,že tato čtečka opravdu zaslouží více pozornosti.Je naprosto úžasná a hlavně - NEKAZÍ SE.Baterie vydrží opravdu dlouho a funkce zapnutí a vypnutí je dokonalá. Děkuji za možnost tuto čtečku vlastnit.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek!