EN

Jak se stát rodičem, jakým jste vždy chtěli být

Rodičovský průvodce pro každou příležitost

Elaine Mazlish, Adele Faber


Od autorek bestselleru Jak mluvit, aby nás děti poslouchaly - tentokrát vše z jejich metodiky v kostce!
Další bestseller z pera autorek knihy Jak mluvit, aby nás děti poslouchaly. Tyto celosvětově známé odbornice na komunikaci mezi dospělými a dětmi shrnuly své zkušenosti a rady do této knížky. Věnují se situacím a nárokům, jimž musejí rodiče čelit den co den. Naučíte se, jak se vypořádat se silnými emocemi svých dětí, stanovit pevné hranice, a přesto si zachovat přátelský vztah, vyjadřovat své pocity vzteku, a přitom neublížit, získat spolupráci svých dětí, v klidu řešit rodinné konflikty…

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 104
EAN 9788026405030
Datum vydání 22.09.2014
Věk od 18
Formát 145x205 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,175
Typ Kniha
Výchovné metody, návody a tipy bestsellerových autorek nyní v kostce! Celosvětově známé odbornice na komunikaci mezi dospělými a dětmi shrnuly své zkušenosti a rady do této stručné knížky, vlastně spíše pracovního sešitu. Věnují se situacím a nárokům, jimž musejí rodiče čelit den co den. Obsah této publikace je doslova koncentrátem všeho, co bylo dosud autorkami napsáno. Je to vlastně čtivý přehled modelových situací, svou názorností užitečný pro každého zaneprázdněného rodiče. Realistický a respektující přístup autorek této knihy k rodičovství již zlepšil životy nespočtu rodin po celém světě, snížil stres ve vztazích mezi rodiči a dětmi a zvýšil jejich vzájemné porozumění a citové vazby. Vyplněním cvičení a odpovězením na otázky v tomto v pracovním sešitu se naučíte: - Jak se vypořádat se silnými emocemi svých dětí - Jak stanovit pevné hranice, a přesto si zachovat přátelský vztah - Jak vyjadřovat své pocity vzteku, a přitom neublížit - Jak si získat spolupráci svých dětí - Jak v klidu řešit rodinné konflikty Atraktivitu a čtivost této knihy zvyšují příběhy ze skutečného života, vtipné komiksy a vzorové situace v nich zobrazované. Adele Faber a Elaine Mazlish jsou celosvětově uznávané odbornice na komunikaci mezi dospělými a dětmi a svou prací si vysloužily vděčnost rodičů i nadšený souhlas ze strany odborníků. Knihy těchto autorek patří v každé zemi, kde byly přeloženy, mezi největší bestsellery. V ČR zatím vyšlo: - Jak mluvit, aby nás děti poslouchaly, jak naslouchat, aby nám děti důvěřovaly; - Osvobození rodiče, osvobozené děti; - Sourozenci bez rivality; - Jak mluvit, aby nás teenageři poslouchali; - Jak mluvit, aby se děti lépe učily.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek!