EN

Jak mluvit, když o něco jde

Klíčové rozhovory v práci i v životě

Al Switzler, Kerry Patterson, Joseph Grenny, Ron McMillan


Jednoduchý návod jak zvládnout složité situace
Když řešíte nepříjemnou, leč velmi důležitou situaci s přáteli, příbuznými či v zaměstnání, jak váš rozhovor probíhá? Držíte se věcně tématu a zachováváte klidnou hlavu? Nebo jsou vaše rozhovory plné emocí a po chvíli vám nával adrenalinu zatemní mozek? Pokud patříte ke druhé skupině, nezoufejte. Stačí trocha tréninku a už vás nic nerozhází. Autoři této knihy vás naučí, jak úspěšně zvládat všechny klíčové rozhovory.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 224
EAN 9788026500728
Datum vydání 22.04.2013
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství BIZBOOKS
Hmotnost 0,4
Typ Kniha
BESTSELLER NEW YORK TIMES, KTERÝ ZMĚNIL ZPŮSOB KOMUNIKACE MILIONŮM LIDÍ „[Kniha Jak mluvit, když o něco jde] zaměřuje naši pozornost na ty jasně vymezené okamžiky, které doslova formují náš život, utvářejí naše vztahy a mění i náš svět. A právě proto si zasluhuje místo mezi ústředními díly současnosti, jež ovlivňují lidské myšlení.“ -- z předmluvy Stephena R. Coveyho, autora knihy 7 návyků skutečně efektivních lidí „Kvalita vašeho života vychází z kvality vašich rozhovorů a konverzací. Zde je návod, jak můžete okamžitě vylepšit své klíčové rozhovory.“ -- Mark Victor Hansen, spoluautor bestsellerové série Slepičí polévka pro duši První vydání knihy Crucial Conversations způsobilo revoluci u milionu lidí, když změnili svůj způsob komunikace v situacích, kdy jde o hodně. Nové vydání této knihy přináší několik užitečných nástrojů, které: - vás připraví na situace, kdy je v sázce mnoho, - změní vztek a pocit ublíženosti v silný a úspěšný rozhovor, - vás naučí hovořit téměř o čemkoli bez rizika, - vám pomohou, abyste byli přesvědčiví, nikoli však neomalení. Kerry Patterson, Joseph Grenny, Ron McMillan a Al Switzler jsou spoluzakladateli VitalSmarts, průkopnického programu v oblasti podnikových kurzů a zvyšování organizačních výkonů.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek!