EN

Nápadník aktivit k volbě budoucího povolání

Se zaměřením na služby a řemesla

Monika Pieper


Pomozte svým studentům vybrat si vhodné povolání!
Kniha nabízí pestrou paletu aktivit, díky kterým si žáci základních škol lépe uvědomí, pro jaké povolání se hodí a která z nich je vlastně zajímají. Přístupnou formou zjistí své přednosti i slabiny a lépe se tak rozhodnou pro adekvátní zaměstnání. Kniha je zaměřena na oblast služeb a řemesel, je tedy vhodná nejen pro základní školy, ale také pro školy praktické a speciální.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 168
EAN 9788026601739
Datum vydání 14.10.2013
Věk od 14
Formát 210x297 mm
Nakladatelství EDIKA
Hmotnost 0,495
Typ Kniha
Pomozte svým studentům vybrat si vhodné povolání! Žákům základních, praktických i speciálních škol se zdá velmi těžké najít pro sebe vhodné povolání. Často jim chybí realistické ohodnocení vlastních schopností a možností na trhu práce. Tato kniha je sbírkou aktivit, které žákům umožní: 1. naučit se rozpoznat vlastní kompetence, své silné a slabé stránky 2. získat informace o trhu práce a o vybraných povoláních z oblasti řemesel a služeb Příklady z praxe, cílená cvičení a příběhy jiných žáků motivují čtenáře k vlastnímu přemítání o vhodném povolání. Doufáme, že tato kniha pomůže nejen žákům v důležitém životním okamžiku, ale také jejich učitelům, kteří jim s volbou povolání chtějí pomoci.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek!