EN

Právě teď!  Hobby, kuchařky a cestování se slevou 20 %

Historie letectví - Průkopníci světové aviatiky od antiky do r. 1914

Průkopníci světové aviatiky od antiky do r. 1914

Pavel Sviták, Petr Plocek, Jan Balej


Letadla, která dosud neznáte
Celobarevná encyklopedie přináší podrobné informace od úplného počátku světové aviatiky až do roku 1914. Popisuje první pokusy s létáním, vývoj aviatiky v našich zemích, speciální typy letadel i využití parních strojů pro pohon letadel. Je doplněna vybranými typy jednoplošníků, dvojplošníků, hydroplánů, předchůdců ultralehkých letadel a informacemi o českých průkopnících létání.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 240
EAN 9788026400417
Datum vydání 01.10.2012
Věk od 12
Formát 210x285 mm
Nakladatelství CPRESS
Edice Encyklopedie
Hmotnost 1,24
Typ Kniha
Celobarevná encyklopedie přináší podrobné informace od úplného počátku světové aviatiky až do roku 1914 včetně zajímavostí o českých průkopnících létání. Z obsahu knihy: - průkopníci světového letectví - první pokusy s létáním - využití parního stroje v letectví - evropská a ruská škola aviatiky - čeští a slovenští aviatici - jednoplošníky - dvojplošníky - speciální typy letadel - předchůdci ultralehkých letadel - hydroplány - nejvýznamnější konstruktéři a vědci v aviatice - technická data letadel - rozvoj letectví v našich zemích - letadla postavená našimi domácími aviatiky - barevné fotografie, ilustrace a dobové reklamy - výkresy a podrobné detaily vhodné pro letecké modeláře

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.