EN

Daňové zákony 2012

s komentářem změn

Zuzana Rylová, Zlatuše Tunkrová, Zdeněk Krůček, Ivo Šulc


Nenechte se zaskočit změnami v daňových zákonech.
Víte, jaké změny v daňových zákonech na nás všechny čekají od 1. 1. 2012? Publikace Daňové zákony 2012 navazuje na osvědčených 7 předchozích vydání. Najdete v ní aktuální úplná znění daňových zákonů. Ty jsou v úvodu doplněny stručnými komentáři, které vám pomohou s orientací v provedených změnách. Knihu ocení především daňoví poradci, účetní a podnikatelé. Informace budou aktualizovány na knihy.cpress.cz.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 256
EAN 9788025137949
Datum vydání 28.12.2011
Věk od 15
Formát 210x297 mm
Nakladatelství BIZBOOKS
Hmotnost 0,7
Typ Kniha
Už poosmé vám naše nakladatelství přináší publikaci Daňové zákony. Stejně jako sedm předchozích vydání jsou také Daňové zákony 2012 určeny pro všechny, kteří potřebují mít po ruce aktuální znění zákonů týkající se vyměřování daní k 1. lednu 2012. Publikaci tedy ocení především daňoví poradci, účetní a podnikatelé. Ani tentokrát nechybí přehledné komentáře důležitých změn, které v zákonech nastaly. Čtyři erudovaní odborníci s dlouholetou praxí vám metodicky a jasně vysvětlí, jak změny uplatňovat v účetní praxi. Sbírka zákonů je doplněna o daňový a plánovací kalendář a obsah publikace je maximálně zpřehledněn. Věříme, že i Daňové zákony 2012 budou pro vás užitečné a naleznete v nich vše, co potřebujete ke své činnosti.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek!