Facebook Albatros Media

TOP 10
Útěk ze Severní Koreje

O ŠKOLE

Hravé úkoly s povídáním pro předškoláky

• Běžná cena:149 Kč
  • Ušetříte:30 Kč (20%)   Akční sleva 20%
  • Dostupnost:Skladem
  • Cena pro vás:119 Kč
V září tě čeká velké dobrodružství a my si teď o něm popovídáme

Tato kniha je určena všem dětem, které se připravují ke vstupu do školy, jejich rodičům a pedagogům v mateřských školách.
Přechod z mateřské do základní školy je významným mezníkem v životě každého dítěte. Z předškoláka se stává školák, k hravým činnostem dítěti přibudou každodenní školní povinnosti. Aby se nástup dítěte do školy povedl co nejlépe, měly by být děti na tento krok připraveny předem. A právě k tomu je tato publikace určena.

Kniha provází předškoláky od prvního školního dne po celý školní rok a pomáhá tak nenásilnou formou připravit vašeho předškoláka na to, co ho čeká v první třídě. Dítě se v knize seznámí s tím, jak to ve škole chodí, koho tam může potkat, co všechno tam bude dělat, co tam může zažít a s jakými vyučovacími předměty se v první třídě setká. A při tom všem se rozhodně nebude nudit. Bude plnit spoustu hravých úkolů, které pomáhají při rozvoji schopností důležitých právě pro malého školáka, jako jsou:
- pozornost
- paměť
- samostatné myšlení
- vyjadřovací schopnosti
- jemná motorika
- početní představy

Je připravena spousta dalších zábavných úkolů, díky nimž bude pro dítě nástup do školy jednodušší. Mnoho pěkných chvilek strávených s touto knihou a úspěšný start vašeho dítěte ve škole přeje autorka.

• Typ Název souboru Velikost
  • soubor typu "pdf" Obsah 35.6 kB

© Albatros Media a.s.

Tento e-shop je určen pro prodej knih koncovým zákazníkům společnosti Albatros Media a.s., neslouží pro prodej knihkupcům a dalším obchodním partnerům společnosti.

Veškeré nabízené akce a slevy platí pouze při objednání v tomto e-shopu.

Vyrobila společnost Nový Web s.r.o.

RSS novinky  Rss novinky

RSS aktuality  Rss aktuality