EN

Soutěžní duben na Albatrosmedia.cz

Nakupte na Albatrosmedia.cz a hrajte o 15 plátěných tašek plných knih. 

Pro zapojení do soutěže není třeba utrácet velké částky. Stačí jakýkoliv nákup a účast v soutěži máte v kapse. A čím více nákupů, tím vyšší šance na výhru. Soutěž je rozdělena do pěti týdnů a každý týden je možné vyhrát jiné knihy. Mrkněte na přehled níže.


Právě probíhá

4. soutěžní týden 23. – 29. 4. 2018
V tomto týdnu se hraje o 3 plátěné tašky plné dětských knížek. V tašce najdete některé z těchto knížek: Myšlenkové mapy pro děti, Detektiv Šikula, Zachrání doktor Proktor Vánoce?, Nejpomalejší kniha na světě, Smrtonoš, Země příběhů, Klementýnka, Káťa Líbezná, Kája, super frája, Strážkyně krystalů, V zemi mocného krále, Rychlý jako vítr a další.  

Pozor, nyní je možné soutěžit pouze s nákupy, které byly uskutečněny v příslušném soutěžním týdnu, tj. 23. – 29. 4. 2018.

Nakoupili jste? Zkuste štěstí v soutěži => vyplňte soutěžní formulář.

 

 


 

Ještě vás čeká

5. soutěžní týden 30. 4. – 6. 5. 2018
V tomto týdnu se hraje o 3 plátěné tašky plné knih o zdraví a zdravém životním stylu. V tašce najdete některé z těchto knížek: Pozitivní leader, Síla zvyku, Pravidla mozku, Cukr – náš zabiják, Trénink paměti, Strava pro běžce, Agátina cesta k dokonalé postavě, Sportuj se psem, SexyMamas: Matky matkám, Mámě a další.


Skončilo:

1. soutěžní týden 2. – 8. 4. 2018

Plátěnou tašku plnou dětských knížek vyhrály: Petra Doskočilová, Ivančice; Tereza Duchková, Plzeň; Kamila Mazálková, Křenovice.

2. soutěžní týden 9. – 15. 4. 2018

Plátěnou tašku plnou hobby knížek vyhrály: Veronika Rajnochová, Ostrava – Poruba; Hana Turková, Šumperk; Renata Dvořáková, Rohatec.

Gratulujeme!


Galerie

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek!