EN
Krása ještě nikdy nebyla tak děsivá…

Krása ještě nikdy nebyla tak děsivá…

Izolovaná kvetoucí zahrada, stromy, jezírka a sbírka nádherných motýlů. Jenže tihle motýli jsou vlastně dívky... Milujete napětí? Nenechte si ujít strhující thriller, který se v roce 2016 umístil na druhém místě Goodreads Awards v kategorii Best Horror!

Znepokojující, nezapomenutelný román, který neodložíte, dokud vám hlavní hrdinka Maya neřekne úplně všechno. I kdyby to znamenalo projít si noční můrou…

Kolem izolované vily se rozprostírá krásná zahrada. V ní kvetou nádherné květiny, vzrostlé stromy… a je tu taky sbírka nádherných motýlků – mladých žen, které byly uneseny… Na to vše dohlíží Zahradník, surový zvrhlý muž posedlý uchováváním krásných dívek. 

Když je zahrada objevena, jedna z přeživších dívek je přivedena k výslechu. Agenti FBI Victor Hanoverian a Brandon Eddison mají za úkol vyřešit nejotřesnější případ své kariéry. Ale zdá se, že dívka je případ sama o sobě. Jak postupně odkrývá podrobnosti o životě v Zahradě motýlů a o svém vězniteli, začínají agenti přemýšlet, co před nimi skrývá… Jak se jí podařilo utéct? Přežily ještě další dívky? Co se stalo se zahradou – a zahradníkem?

"...Sběratel motýlů je znepokojující, temný a nezapomenutelný román, který nebudete schopni odložit. Jeho ponurá atmosféra vás okamžitě zaujme a donutí vás číst dál a dál..." (starcrossedbookblog.com)


Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.