EN
Komiks 33 fotbalových nej doporučuje i Petr Čech

Komiks 33 fotbalových nej doporučuje i Petr Čech

V neděli 3. září jsme pokřtili knihu 33 fotbalových nej. Komiks pro malé i velké milovníky fotbalu napsal sportovní novinář Honza Palička a ilustroval Bohouš Fencl. A jeho patronem a kmotrem se nestal nikdo jiný než náš nejslavnější fotbalista současnosti Petr Čech. Ten knize popřál mnoho nadšených čtenářů a to, aby se četla ještě nejméně za 33 let.

Křtu knihy 33 fotbalových nej se zúčastnila také další fotbalová legenda – Antonín Panenka. Společně s Petrem Čechem přítomným dětem osvětlili historii slavného vršovického dloubáčku, zavzpomínali na své fotbalové začátky a poradili, nač by se měl každý malý fotbalista soustředit. A samozřejmě společně s autory podepsali spoustu knih i fotbalových dresů…

Originální komiks 33 fotbalových nej umožní dětem nahlédnout do zákulisí a historie fotbalu, zjistí, které góly, události, kluby a kteří fotbalisti udělali díru do světa, kdo má na svědomí nejúžasnější góly všech dob, od kdy se dává ve fotbale žlutá a červená karta nebo kdo je považován za největšího rebela.

O účast na křtu a setkání s Petrem Čechem jsme soutěžili na našem facebookovém profilu. Pokud tedy příště na podobné akci chcete být také, nezapomeňte se stát naším fanouškem a sledovat náš profil! ;)

 


Galerie


Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.