EN
Nová detektivka a literární salón Ireny Obermannové
SmetanaQ Café

Nová detektivka a literární salón Ireny Obermannové

Irena Obermannová vydává u nakladatelství Motto novou knihu Dobré duše a při té příležitosti se můžete těšt také na literární salón s autorkou.

Novinka Ireny Obermannové Dobré duše je zároveň autorčinou první detektivkou, těšit se v ní můžete na geniální šachistku na stopě zločinů...  

Do bývalého sklářského městečka Vlčí Úpice přijíždí mladá geniální šachistka Alice, aby tu sehrála provinční simultánní partii se členy místního šachistického kroužku Vlček. Krátce po příjezdu však doslova zakopne o mrtvolu místní starostky. Během ukázkové hry Alice vztekle smete figurky z šachovnice, a připraví se tím o velkou příležitost, ale ona už hraje jinou partii... Navzdory svému trenérovi Jonášovi, policii i všem obyvatelům městečka se snaží vypátrat, co se stalo a proč umírají další lidé. Vrah je na tahu. Dá mat, nebo ho Alice zastaví? A přestanou v městečku výt vlci? Jedná se o první detektivní román Ireny Obermannové. Dobré Duše jsou klasickou detektivkou, ale mimořádná hrdinka, hra v šach a filozofické úvahy o dobru a zlu z ní činí zcela ojedinělou četbu.

Pokud vás detektivka Dobré duše láká k přečtení, srdečně vás zveme také na literární salón kreativního psaní s Irenou Obermannovou. Přijďte si zkusit pod vedením známé spisovatelky napsat alternativní pokračování její nové knihy!
Kde: kavárna SmetanaQ
Kdy: 26. července od 16:00, po literárním salónu bude od 18:00 následovat křest knihy


Galerie


Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.