EN
Čtení na léto

Čtení na léto

Přejeme vám krásné léto, strávené jak jinak než s knihou... Jestli ještě váháte, jakou si přibalit s sebou na dovolenou, máme pro vás pár skvělých tipů!

Pro milovníky napětí a nečekaných dějových zvratů budou tou správnou volbou psychologické thrillery Dokonalé stopy či Musím to vědět, které vás chytí už od první stránky.

Romantika, která k létu patří, rozhodně nechybí v naší edici Srdcovky – zasněte se třeba u Lásky z deníku a zjistěte, kterému ze dvou okouzlujících nápadníků dá Emily nakonec přednost.

Chcete-li se dobře pobavit a zasmát, pak si nenechte ujít knihu Nový tajný deník Henrika Groena, 85 let. S Henrikem a jeho partou z domova důchodců zažijete opravdu neuvěřitelnou spoustu legrace!

Hledáte nápady pro zdravý životní styl nebo tipy, jak správně odpočívat a načerpat přes léto energii? Uznávaná specialistka na zdravotní prevenci a výživu, Margit Slimáková, vám ve své Velmi osobní knize o zdraví poradí, jak o sebe a své tělo co nejlépe pečovat i v dnešním uspěchaném světě. Dozvíte se nejen, jak zvládnout přípravu jídelníčku, ale i péči o rodinu, kariéru, kritiku nebo starosti s věkem.

Chcete-li se inspirovat příběhy silných statečných žen, pak si s sebou přibalte strhující cestopis Dominika na cestě Jižní Amerikou o velkém dobrodružství malé motorkářky nebo Příběhy na dobrou noc pro malé rebelky, díky nimž se seznámíte s životními osudy mimořádných žen z minulosti i současnosti.

Nebo se vydejte na výlet do budoucnosti ve společnosti nevšedních hrdinů s opravdu neobyčejnými schopnostmi, kam vás vezme kniha Renegáti od bestsellerové autorky Marissa Meyerové.


Naše další tipy:

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.