EN

Produkční knižních titulů - B4U Publishing - Brno

Albatros Media, největší nakladatelství v ČR hledá PRODUKČNÍHO, který bude mít zodpovědnost za kompletní realizaci tisku knih pro Albatros Media i pro zahraniční partnery.

Tiskový produkční knižních titulů

Nabízíme:

- Zajímavou, samostatnou práci pro největší nakladatelský dům s více jak šedesátiletou tradicí
- Možnost podílet se na budování silné expanze společnosti
- Příjemné pracovní prostředí v Brně v blízkosti centra
- Práci na plný úvazek
- Osobní ohodnocení s podílem na výsledcích

  • Nadstandardní nabídku firemních benefitů:
  • 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 100Kč, nápoje, ovoce a zelenina na pracovišti zdarma, pružnou pracovní dobu, 50% slevu na nákup knih z naší produkce, Multisport, Flexipasy, příspěvek na penzijní a životní připojištění a mnoho dalšího.

Náplň práce:

- Aktivní účast na tvorbě a realizaci titulů a publikací
- Komunikace s českými a hlavně zahraničními partnery, tiskaři, dopravci, subdodavateli
- Samostatné vedení agendy související s realizací zakázky včetně administrativy, fakturace, objednávek
- Spoluúčast při navrhování nových inovativních typů knih
- Aktivní účast na výstavách a veletrzích v zahraničí
- Hledání řešení technologických problémů při výrobě

Požadujeme:

- Minimálně SŠ vzdělání
- Praxe v produkci vítána
- Silnou vnitřní motivaci a touhu něčeho dosáhnout, smysl pro detail a preciznost
- Výborné komunikační, vyjednávací a prezentační schopnosti
- Odolnost vůči stresu
- Znalost práce s PC
- Samostatnost, spolehlivost, přesnost, pečlivost
- Organizační schopnosti
- Čistý trestní rejstřík
- Nástup dle dohody

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek!