EN

Aktuální akce - do konce března knihy pro děti se slevou 20 %

Naše knihy

Vybrané série | edice

O čem se mluví

Aktuality

Láska za časů rakoviny

Spisovatel Luke Allnutt je sice rodilý Londýňan, ale už dvacet let žije v Praze se svou českou manželkou a dvěma syny. V Praze také vznikal jeho debut Nebe je naše, který byl jenom do této chvíle, pouhé dva měsíce po vydání, licencován už pro dvacet jazyků.

Kniha je to velmi osobní a do značné míry odráží autorovu vlastní zkušenost s rakovinou. „Nebe je naše jsem začal psát, když jsem nastoupil chemoterapii. Chtěl jsem napsat knihu o vztahu mezi synem a otcem a lásce mezi nimi, protože jsem si myslel, že bych mohl zemřít a opustit tak svou ženu a děti,“ říká Allnutt.

Nebe je naše vypráví příběh Roba Coatese, muže, který v životě dosáhl všeho, po čem toužil. Je úspěšný, šťastně ženatý a má syna, s nímž je každý den plný dobrodružství. Pak však jeho rodinu zasáhne nelítostná nemoc a najednou je všechno jinak. Rob nachází jedinou útěchu ve fotografování míst, která kdysi navštívil se synem. Pomohou mu vzpomínky na šťastnější chvíle překonat nejtěžší krizi jeho života?

Nebe je naše je knihou pro každého, kdo ví, co znamená ně­koho navždy ztratit a že opravdová láska se neobejde bez opravdové bolesti. Luke Allnutt napsal citlivý, silný příběh, který sice ukazuje, že cesta od naděje k zoufalství patří k těm nejtěžším v lidském životě, ale dá se zvládnout, pokud máte v sobě opravdovou sílu a vůli.


Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek!