EN

Naše knihy

Vybrané série | edice

O čem se mluví

Aktuality

Která je ta druhá? Ďábelsky chytrá hra na kočku a myš začíná

Thriller Manželka mezi námi si získal pozornost čtenářů ve více než 30 zemích světa a konečně vychází také u nás. Napínavý příběh od dvou zkušených autorek přináší mistrovsky vystavěný milostný trojúhelník.

Ponořte se do příběhu Vanessy Thompsonové… Budete si myslet, že čtete o žárlivé ženě, která je posedlá snoubenkou svého bývalého muže. Bude vám připadat příšerná a pochopíte, proč ji manžel opustil a našel si náhradu. Budete si jistí, že znáte všechny jejich pohnutky i detaily tohoto milostného trojúhelníku. Jenže ať už si myslíte cokoli, mýlíte se. Dokážete číst mezi řádky a odhalit pravdu dřív, než obrátíte na poslední stránku?

"Manželka mezi námi je román o manželství a zradě plný zvratů, s poutavým dějem a fascinujícími postavami. Tuhle knihu nedokážete odložit,
dokud neotočíte poslední stránku!"
(Lauren Weisberger, autorka bestselleru Ďábel nosí Pradu)

Do edice označené výmluvnou nálepkou „TOP pětihvězdičkový thriller“ zařazujeme výjimečné žánrové knihy z naší produkce, kterým stojí za to věnovat zvýšenou pozornost. Předchází je totiž pověst bestsellerů, které se dočkaly vřelého přijetí kritiky i čtenářů nebo získaly významné literární ocenění. Ročně se v edici můžete těšit na několik výjimečných knih, všechny budou na obálce označeny zlatou etiketou TOP thriller.Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.