EN

Naše knihy

Vybrané série | edice

O čem se mluví

Aktuality

Špionážní thriller od autorky bestsellerové ságy Stmívání

Specialistka, nový román od autorky bestsellerové romanticko-hororové ságy Stmívání a románu Hostitel, vás zavede do přitažlivého prostředí špionáže a představí vám vášnivou a fascinující hrdinku se speciální sadou dovedností. Stephenie Meyerová opět ukazuje, proč je jednou z nejprodávanějších autorek na světě.

Bývalé agentce na útěku před někdejšími zaměstnavateli nezbývá než vzít ještě jeden případ, aby očistila své jméno a zachránila si život. Jen málo lidí ví, že pracovala pro vládu Spojených států. Pro oddělení tak tajné, že nemá ani vlastní název. Coby výjimečná specialistka představuje zároveň jedno z nejtemnějších rizik. A tak když její zaměstnavatelé usoudí, že je pro ně nebezpečná, bez varování po ní jdou. Dávno nemá šanci být dlouho na jednom místě nebo používat stejné jméno. Oddělení už zlikvidovalo posledního člověka, kterému snad mohla důvěřovat. Ale ona stále ví cosi, co ji ohrožuje. Prostě ji chtějí mrtvou a brzy.

Pak jí její bývalý šéf nabídne možnost úniku a asi jedinou šanci vymazat ze svých zad obří terč. Znamená to však přijmout ještě jeden úkol. Jenže informace, kterou obdrží, její situaci ještě zhorší. Zatímco se odhodlává postavit se všemu čelem a připravuje se na nejtěžší boj svého života, zjišťuje, že postupně podléhá muži, který pravděpodobnost jejího přežití jen komplikuje. Škála jejích možností se rychle zužuje a ona musí zapojit všechny své výjimečné schopnosti takovým způsobem, o jakém se jí dosud ani nezdálo.

"Způsob, jakým Meyerová povzbuzuje čtenářovu zvědavost, udržuje napětí a kontroluje tok informací, je jednoduše virtuosní… Lidé nechtějí knihy Meyerové jen číst; chtějí do nich proniknout a žít tam." 
(spisovatel Lev Grossman)

Halina Pawlowská a zoufalá?

Spisovatelka, scenáristka, moderátorka a bavička Halina Pawlowská je synonymem dobré nálady a humoru, jehož hlavní hrdinkou bývá nezřídka ona sama. Čtenáři se jejími historkami v knižní podobě pobavil...

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek!