EN

Naše knihy

Vybrané série | edice

O čem se mluví

Aktuality

Tváří v tvář nepolapitelnému vrahovi

Jeden z v současnosti nejčtenějších francouzských spisovatelů a jeho ostřílený kriminalista Martin Servaz se totiž počtvrté vracejí ve volném pokračování čtenářsky oblíbené série. Novinka Noc je další knihou z pětihvězdičkové Edice TOP thriller. Stejně jako ostatní knihy Bernarda Miniera také Noc vychází v brilantním překladu Jiřího Žáka.

Během vyšetřování vraždy na ropné plošině narazí norská inspektorka Kirsten Nigaardová na sérii fotografií. O pár dní později sedí v toulouské kanceláři kriminalisty Martina Servaze, který si snímky se zájmem prohlíží. Je na nich on sám zachycený objektivem nepolapitelného sériového vraha Juliana Hirtmanna. To ale není vše. Na dalším snímku je malé dítě, Gustav. Pro Kirsten a Martina začíná děsivá výprava s ještě děsivějším nepřítelem na jejím konci.

Co Minier dokonale umí? Navodit atmosféru a vést čtenáře neodvratně příběhem až k jeho vyvrcholení…
(Jiří Žák, překladatel)

…Minier žánr detektivního thrilleru zná dokonale a velmi dobře se umí poučit ze slavných děl…
(z recenze k titulu Mráz, Stanislav Šulc, E 15)

Svět Jana Švankmajera v knize

Ponořte se do obrazotvorného světa legendy české kinematografie... Ponořte se do stránek knihy, kterou se plíží prapodivné fantaskní stvůry, objevují se zde záběry ze sugestivních filmů a čtenáři je u...

Únorové rande s knihou

Nejlepší parťák na cesty? Kniha! Nejlepší parťák do kavárny? Kniha! Nejlepší parťák do postele? Kniha!

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek!